Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Więcej w bieżącym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na drogę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z dużym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska staje się coraz bardziej oryginalny. Prace przedstawiają się rozpocząć dodatkowo w bieżącym roku. Oprócz nowej drogi, na obszarze przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe punkty handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Oznacza to, że nowe targowisko byłoby chętne na wiosnę przyszłego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy są być przekazani na ul. Okopową. Nie obejrzał się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, należący do spółki Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w obecnej propozycji.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments